Kaydırmaz Solüsyon

Kaydırmaz Solüsyon

* Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için iletişime geçin
* Ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmeti
* Yerine özel işçilik gerektirir
Rakiplerinden Ayıran Özellikler
- Tek komponentli su bazlı poliüretan esaslı yüzey kaplama malzemesidir.
- Üstün yapışma kabiliyeti ile birçok yüzeye minimum ön hazırlık yapılarak uygulanabilir.
- Dış mekan uygulamalarında hiçbir şekilde solma veya matlaşma yapmaz.
 
Kullanım Alanı
İş güvenliğinin ön planda olduğu kullanım alanları başta olmak üzere, yoğun insan trafiğinin yaşandığı hemen her yerde kullanılmaktadır. Fabrika, hastane, kamu binaları, havuz kenarları, çocuk oyun alanları ve engelli rampalarına kolaylıkla uygulanabilmektedir. Detaylandırmak gerekirse; doğal taş, seramik, ahşap, fiberglass, metal, epoksi ve benzeri tüm yüzey kaplamaları üzerine uygulanabilir.
 
Kaydırmazlık Kriteri
Z128 Endüstriyel sonuç istenen yüzeyler için tavsiye edilir. Işık açısına göre göz ile yüzeyde fark edilebilir.  Paspas temizliğine uygun değildir.
E150 Ayakkabı trafiği ve yüksek derecede kaydırmazlık istenen ıslak veya kuru yüzeyler için tavsiye edilir. Işık açısına göre göz ile yüzeyde fark edilebilir. Estetik sonuç istenen yüzeyler için önerilir. Paspas ile temizliğe kısmen uygundur.
E90 Ayakkabı trafiği ve yeterli derecede kaydırmazlık istenen ıslak veya kuru yüzeyler için tavsiye edilir. Göz ile tespiti oldukça zordur. Estetik sonuç istenen yüzeyler için önerilir. Paspas ile temizliğe uygundur.
 
Uygulama
3 aşamalı işlemden geçen yüzey kaplama işlemidir. Sadece eğitimli profesyoneller tarafından uygun ekipmanlar kullanılarak yapılabilir.

BENZER ÜRÜNLER

#kaymaz zemin kaplamaları, #kaymaz bant, #kaymaz basamak profili, #kaymaz merdiven profili, #kaymaz gemici basamak profili, #kaymaz solüsyon, #kaydırmaz zemin kaplamaları, #kaydırmaz bant, #kaydırmaz basamak profili, #kaydırmaz merdiven profili, #kaydırmaz gemici basamak profili, #kaydırmaz solüsyon, #aluminyum profil, #aluminyum basamak profili